Lang stil zitten kan ik niet. Zelfs als ik mee voorneem om vakantie te nemen, beginnen mijn handen te jeuken als ze te lang (lees: 2 dagen) geen kaarsvet hebben aangeraakt. Zeker wanneer het kaarsvet binnen blijft stromen (en dat doet het!)

De inspiratie kan, net als vanouds, aan de keukentafel handen en voeten krijgen. Daar is geen atelier voor nodig, in dat opzicht is het wel vakantie geweest. Uit slapen en op mijn eigen tijd mijn inspiratie uitwerken tot nieuwe producten, nieuwe stijlen, nieuwe vormgeving, kortom genoeg nieuws om de komende tijd zoet mee te zijn.

Toch was ik vandaag op het atelier aan het klussen, zodat het nieuwe jaar nog leuker is om mee te beginnen. De foliehouder hangt eindelijk op zijn plek en er is zelfs een hoekje ingericht om de mooiste foto’s te kunnen maken.

Ben je nieuwsgierig naar nog meer nieuws? Geef je dan op voor Mirthe’s Nieuws, door je gegevens in te vullen op de homepage.